CONTACTOR 3-pole NOx3 Auxiliary contacts NC 230VAC 32A 690V DILM32-01-EA(230V50HZ,240V60HZ)
 Πατήστε πάνω σε οποιαδήποτε εικόνα για μεγέθυνση
      Share:
Κατασκευαστής EATON ELECTRIC Τύπος επαφέα 3 πόλων Διαμόρφωση επαφών NO x3 Ενσωματωμένοι βοηθητικοί επαφείς NC Μέγ. Ρεύμα λειτουργίας 32A Συναρμολόγηση DIN, Πίνακα Σειρά επαφέα DILM32 Έξοδοι σφιγκτήρες βιδωτοί Θερμοκρασία λειτουργίας -25..
  • Κωδικός είδους: 800046100013
  • B. Κωδ.: DILM32-01-EA(230V50HZ,240
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμές με Φ.Π.Α
Αγορά Wishlist Σύγκριση
Το προϊόν προστέθηκε με επιτυχία στο καλάθι
Περιγραφή είδους
Κατασκευαστής EATON ELECTRIC
Τύπος επαφέα 3 πόλων
Διαμόρφωση επαφών NO x3
Ενσωματωμένοι βοηθητικοί επαφείς NC
Μέγ. Ρεύμα λειτουργίας 32A
Συναρμολόγηση DIN, Πίνακα
Σειρά επαφέα DILM32
Έξοδοι σφιγκτήρες βιδωτοί
Θερμοκρασία λειτουργίας -25..
Κατασκευαστής EATON ELECTRIC
Τύπος επαφέα 3 πόλων
Διαμόρφωση επαφών NO x3
Μέγ. Ρεύμα λειτουργίας 32A
Συναρμολόγηση DIN, Πίνακα
Σειρά επαφέα DILM32
Έξοδοι σφιγκτήρες βιδωτοί
Θερμοκρασία λειτουργίας -25...40°C
Τάση μόνωσης 690V
Ρεύμα βοηθητικών επαφών 10A
Τάση οδήγησης 230V AC