ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΟΛΛΗΣΗΣ WELLER 40W WEL.WHS40
- Κωδικός είδους: 800023002001
- B. Κωδ.: WEL.WHS40
Διαθεσιμότητα:
Διαθέσιμο
Περιγραφή είδους
Σταθμός κόλλησης με έλεγχο θερμοκρασίας, ρύθμιση θερμοκρασίας 200 έως 450ο C, ισχύς 40W, μύτη 2mm επικαλυμμένη με νικέλιο
Σχετικά προϊόντα
Quick view
Quick view
ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΟΛΛΗΣΗΣ ZD-912 ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΥ ΑΕΡΑ
Κωδικός είδους:007041510003
B. Κωδ.: ZD-912
B. Κωδ.: ZD-912
Διαθέσιμο
Σταθμός κόλλησης HAKKO FX888D-16BY
B. Κωδ.: FX888D-16BY
B. Κωδ.: FX888D-16BY
Κατανάλωση: 60W+80W
Τάση: 220-230VAC
Οθόνη LCD
Δυνατό απορροφητικό Πιστόλι
Υψηλής απόδοσης και αξιοπιστίας
Έλεγχος μέσω PTC - Σταθεροποίηση σωστής θερμοκρασίας κόλλησης
Σταθμός Κόλλησης-Αποκόλλησης 60W ΚΕΡΑΜΙΚΟΣ LCD ZD-987