IRFP250npbf Τρανζίστορ Ισχύος
 Πατήστε πάνω σε οποιαδήποτε εικόνα για μεγέθυνση
      Share:
  • Εταιρεία: Infineon
  • Κωδικός είδους: 800001012003
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμές με Φ.Π.Α
Αγορά Wishlist Σύγκριση
Το προϊόν προστέθηκε με επιτυχία στο καλάθι
Περιγραφή είδους
Technical/Catalog Information IRFP250NPBF
Vendor International Rectifier
Category Discrete Semiconductor Products
Mounting Type Through Hole
FET Polarity N-Channel
Drain to Source Voltage (Vdss) 200V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C 30A
Rds On (Max) @ Id, Vgs @ 25° C 75 mOhm @ 18A, 10V
Input Capacitance (Ciss) @ Vds 2159pF @ 25V
Power - Max 214W
Packaging Bulk
Gate Charge (Qg) @ Vgs 23nC @ 10V