MODULE IGBT 75A 1200V FP75R12KE3
 Πατήστε πάνω σε οποιαδήποτε εικόνα για μεγέθυνση
      Share:
  • Εταιρεία: Infineon
  • Κωδικός είδους: 833012510008
  • B. Κωδ.: FP75R12KE3
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμές με Φ.Π.Α
Αγορά Wishlist Σύγκριση
Το προϊόν προστέθηκε με επιτυχία στο καλάθι
Περιγραφή είδους
NFINEON FP75R12KE3 IGBT Array & Module Transistor, Hybrid, N Channel, 105 A, 2.3 V, 350 W, 1.2 kV, EconoPIM