Contactor 3-pole NOx3 Auxiliary contacts NO+ NC 230VAC 12A LC1D12P7
 Click to enlarge
      Share:
  • Manufacturer: SCHNEIDER
  • Item Code: 800046100018
  • Help Code: LC1D12P7
  • Availability: In Stock
VAT included
Buy now WishList Compare
Product was successfully added to cart
Item Description
Κατασκευαστής SCHNEIDER ELECTRIC
Τύπος επαφέα 3 πόλων
Διαμόρφωση επαφών NO x3
Ενσωματωμένοι βοηθητικοί επαφείς NO + NC
Μέγ. Ρεύμα λειτουργίας 12A
Συναρμολόγηση DIN, Πίνακα
Σειρά επαφέα TeSys D
Έξοδοι σφιγκτήρες βιδωτοί
Θερμοκρασία λειτουργίας -25...55°C
Πλάτος 45mm
Ύψος 96mm
Τάση μόνωσης 690V
Ισχύς Μετάβασης 5.5kW
Μάζα 325g
Τάση οδήγησης 230V AC