SPW20N60S5 N-channel MOSFET Transistor, 20 A, 600 V, 3-Pin TO-247
- Manufacturer: Infineon
- Item Code: 000001039004
- Help Code: SPW20N60S5
Availability:
In Stock
Related Products
Quick view
Transistor: N-MOSFET; unipolar; 800V; 5.2A; 125W; TO220