SPP17N80C3 N-channel MOSFET Transistor, 17 A, 800 V, 3-pin TO-220
- Manufacturer: Infineon
- Item Code: 530065110005
- Help Code: SPP17N80C3
Availability:
In Stock
Related Products
Quick view
Transistor: N-MOSFET; unipolar; 800V; 5.2A; 125W; TO220